Виробництво картонної упаковки

Якщо Ви хочете, щоб Ваша продукція була помітна і виразно виглядала серед продукції Ваших конкурентів, необхідна цікава зовнішність. А забезпечити її може красива, оригінальна упаковка з привабливим дизайном. Приємна і оригінальна упаковка викликає схильність до покупки. Це не тільки поліпшення зовнішнього вигляду виробів, а й важливий інструмент для реклами.

Так що якщо ваша продукція потребує потужної розкрутки, ідеальний спосіб для досягнення цієї мети – це унікальна картонна упаковка. Виробництво картонних упаковок в Україні сьогодні досягло свого апогею, і довго шукати фірму, в якій можна придбати дану продукцію, немає потреби. Компанія «Калюжний і Карнова» успішно виробляє найрізноманітніші картонні упаковки. Ми охоче пропонуємо Вам свої послуги. У нас Ви зможете найрізноманітніші картонні коробки під замовлення, будь-якої форми і розміру. А наші ціни будуть Вам приємні і комфортні.

Пакувальна продукція від СПД “Калюжний і Карнова” це:

Продукція нашої компанії користується попитом споживачів, оскільки:

  • відрізняється яскравим і неповторним дизайном;
  • відмінно привертає увагу клієнтів;
  • забезпечує надійний захист вашого товару від зовнішніх негативних факторів.

Чому виробники вибирають для реалізації свого товару саме картонні коробки?

Упаковки з картону сьогодні настільки популярні не тільки через зовнішній вигляд, але і через багато інших факторів.

  1. Міцність. Картон досить стійкий до навантажень. Тому, упаковуючи в нього продукцію, можна досягти її повної цілості й збереження. В таких упаковках можна зберігати і транспортувати практично будь-які товари: електроніку, посуд, їжу, одяг, іграшки, – що завгодно.
  2. Легкість. Картонна коробка, незалежно від розміру та комплектації, має невелику вагу, завдяки чому нею можна користуватися і транспортувати, не докладаючи особливих зусиль.
  3. Практичність. У картонній коробці будь-який товар дуже легко не тільки зберігати, але і складувати, і це дуже важливий факт не тільки для покупців, але і для самого виробника.
  4. Естетична зовнішність. Картонні коробки здатні прикрашати продукцію з особливою оригінальністю, надаючи їй незвичайності. Використовуючи картонну коробку, можна втілити масу дизайнерських ідей. Можна наносити красиві малюнки, аплікації, логотипи фірми та інше. Таку упаковку легше зробити привабливою.
  5. Екологічність. Це одне з найважливіших переваг картонної пакувальної продукції. Така упаковка складається з паперу, а папір, як відомо, не забруднює навколишнє середовище і не завдає їй такої шкоди, як поліетиленові пакети, наприклад. До того ж, папір легко піддається переробці і швидко розкладається.